@aei9077: No elo szury….

Categories Świat

@aei9077: No elo szury. Izrael jeszcze dobrze nie wprowadził paszportów covidowych, a już zaczyna pierwsze kroki w celu ich wycofania z powodu ogromnego sukcesu akcji szczepień (nie mówiąc już o stopniowym znoszeniu resztki obostrzeń). Mam ze spiskowców straszną bekę, bo każdy rozsądny człowiek tłumaczył wam od dawna jak krowie na miedzy, że te paszporty mają na celu rozpędzenie akcji szczepień, która jest najlepszą drogą do zakończenia tematu Covida, a następnie po spełnieniu swej roli paszporty będą wycofywane.

Ale żyjcie dalej w swoim wymyślonym świecie: kolejne sztuczne fale, kontrola populacji, lockdowny w nieskończoność, „kagańce”. Jednocześnie sami sabotujecie najlepsze wyjście z sytuacji jakim są masowe szczepienia. Rzeczywistość zaczyna weryfikować wasze szurskie mrzonki szybciej niż się spodziewałem. Ciekawe jakim nowym spiskiem zajmiecie się, kiedy pandemia się skończy.

Źródła:
https://www.i24news.tv/en/news/israel/1620155554-israel-coronavirus-cabinet-votes-to-lift-new-restrictions
https://www.timesofisrael.com/israel-to-lift-crowd-limits-at-green-pass-sports-cultural-events/

#bekazpodludzi #koronawirus #izrael #swiat #szczepienia #szury #patologiazewsi #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #urojeniaprawakoidalne